Maturalne Pewniaki

User Avatar
zł99.00
pudełko MATURALNE

Uwaga, dostęp do maturalnych pewniaków otrzymujesz na 5 tygodni.

JEST TO ABSOLUTNIE BEZKONKURENCYJNA CENA – zarówno jeżeli chodzi o jakość merytoryczną, jak i o cenę godziny kursu – uwaga godzina tego kursu kosztuje jedynie 4,5zł.!!!

Uwaga, filmiki te znajdują się również w ramach Całego Kursu oraz Turbopowtórki – jeżeli z nich korzystasz nie musisz dokupować tego kursu.

MATURALNE PEWNIAKI to uwaga – aż 22 godziny nagrań wideo i setki zadań. To esencja maturalnej wiedzy, sprawdzająca Wasze przygotowanie do matury i ucząca Was wszystkiego co najważniejsze.

W skład maturalnych pewniaków wchodzi:

  • omówienie 24 najbardziej prawdopodobnych zagadnień na na maturę wraz z przykładowymi zadaniami – same serce Maturalnych pewniaków – to aż 4 godziny nagrań wideo
  • 60 zadań powtórkowych wraz z rozwiązaniem – jeżeli maturalne pewniaki są sercem, to te zadania są głównymi tętnicami tego tematu. Znajdziesz tutaj bardzo często pojawiające się zadania na maturze, ale uwaga nie skopiowane z arkuszy CKE, tylko autorskie – moje zadania!!!
  • dostęp do zadań powtórkowych z poprzednich matur CKE – to aż 7 plików zadań powtórkowych posegregowanych działami wraz z filmikami z rozwiązaniem tych zadań

Kup Maturalne Pewniaki już dzisiaj i sprawdź co potrafisz na maturę.!!!

Pewnie sami zauważyliście, że niektóre zadania pojawiają się w arkuszach niezwykle często, lub spotkaliście się z zadaniami, które pojawiają się w arkuszach maturalnych, ale których jeszcze nigdy wcześniej nie widzieliście. Biorą pod uwagę ten fakt, stworzyłem Maturalne Pewniaki w których zebrałem wszystkie najważniejsze, najczęściej pojawiające się zadania z ostatnich matur i skondensowałem w formie 24 punktów. Maturalne Pewniaki zostały przygotowane na podstawie arkuszy nowej podstawy (maj i czerwiec) oraz własnego, bogatego doświadczenia.

 

Jeżeli chcesz otrzymać paragon, podaj taką informację w uwagach przy zakupie. 🙂

 

Funkcje kursu

  • Wykłady 28
  • Quizy 0
  • Studenci 343
  • Oceny Tak
zł99.00

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *